Hakkımızda

Mezo Digital, bugüne kadar yaptığı tüm işler ile tamamen doğa ve insan sağlığına önem vererek kitleleri harekete geçirici projelere imza atmıştır.

 Daha önce Hareket Her Yerde projesi ile her yaştan insana hareket bilinci oluşturularak, hareketin ve sağlığın her yerde olabileceğini insanlara göstererek büyük bir başarı elde etmiştir. Mezo Digital’in bir ürünü olan Hareket Ofiste programı, Hareket Her Yerde projesinin devamı niteliğindedir. Çalışanlara genel sağlık faydası sağlayan, hareketsizliğe bağlı oluşan iş gücü kayıplarının önüne geçmeyi hedefleyen, çalışan sağlığını korumaya yönelik doğru hareketler ile sağlıklı yaşama yönlendiren ve iş verimliliğini arttırmak için çok yönlü ve kapsamlı bir işyeri önleyici sağlık programıdır.

Hareket Ofiste programında tüm bu hedefleri gerçekleştirme yolunda Kurumsal Fitness-Wellness proje koordinatörlüğünü ekibi ile beraber Mustafa Savaşan, Kurumsal Fitness-Wellness beslenme koordinatörlüğünü ekibi ile beraber Diyetisyen Ali Dereli yönetmektedir.

Mustafa Savaşan 30 yıllık tecrübesi ile sektörün hemen hemen her alanında görev yapmış olup ve son 23 yılın büyük bir bölümünü yönetici ve eğitimci olarak geçirmiş ve halen bu alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Ali Dereli 2006 yılından bu yana gerçekleştirdiği bir çok proje ve programlar ile büyük başarılar yakalamış ve halen bu alanda yaptığı bir çok çalışma ile kariyerine devam etmektedir.

KAPAT